RADNICI SA ILI BEZ ISKUSTVA NA POZICIJI LOGBOOK – USA COMPANY-

Srbija, Nišavski okrug, Niš
Objavljeno pre nedelju dana
ID #1174
Prodavac nije otpremio nijednu sliku Prodavac nije otpremio nijednu sliku
Dogovor
Srbija, Nišavski okrug, Niš,

Opis (deskripcija)

Zapošljavamo osobe sa ili bez iskustva na ELD poziciji.

Danas naš tim traži ljude kao što si ti! Želimo da zaposlimo marljive ljude koji će savesno i odgovorno obavljati svoj posao bez stresa i pritiska jer naš je cilj da svojim radnicima obezbedimo najbolje moguće uslove za rad.
Radna pozicija u mestu – Niš

Uslovi:
– Profesionalni nivo poznavanja engleskog jezika
**Poznavanje Spanskog jezika je PLUS
– Dobre organizacione i komunikacione sposobnosti
– Poznavanje rada na računaru
– Odgovornost, stabilnost, fleksibilnost i timski rad

Opis posla:
– Primanje i obrada logističkih zahteva
– Korespondencija sa klijentima i partnerima
– Kontrola i monitoring izvršenih zahteva

Nudimo vam:
– Mogućnost stalnog zaposlenja
– Rad u mladom, motivisanom timu
– Mogućnost napredovanja i bonus zarade
– Rad iz kancelarije u Nišu
– Rad u tri smene
– Vrhunska oprema i prijatan ambijent
Radnicima bez iskustva nudimo obuku u trajanju od 3 nedelje

Kontaktirajte prodavca

    Seller's picture
    Alex
    Neregistrovan korisnik
    Morate se ulogovati ili registrovati novi nalog da biste kontaktirali oglašivača.

    Komentari

    Imate pitanje? Treba Vam više informacija? Dodajte novi komentar... Ulogujte se
    Postavite pitanja vezana za ovaj oglas.
    Komentari se proveravaju pre objavljivanja.
    Dogovor

    Informacije o prodavcu

    Alex

    Lokacija oglasa